переклад з російської ...

дуге
Повідомлень: 25
З нами з: 10 листопада 2010, 15:49
Звідки: Львів

переклад з російської ...

Повідомлення дуге » 01 вересня 2012, 13:27

Підкажіть будьласка , як буде українською -

согласующийся , согласующаяся , согласующееся - ???
соглашающийся , соглашающаяся , согласующееся - ???

У мене перекладається двома словами : що узгоджується ; що погоджується - у всіх родах ...

А якже провідмінювати , принаймні в жіночому роді ???

Дякую за допомогу !

Правильний
Повідомлень: 168
З нами з: 19 листопада 2010, 12:19

Re: переклад з російської ...

Повідомлення Правильний » 03 вересня 2012, 08:53

[quote="дуге"]У мене перекладається двома словами : що узгоджується ; що погоджується - у всіх родах ... /quote]
та всіх відмінках:

відо́мість, що узгоджується на зборах та погоджується директором; відо́мості, що узгоджуються на зборах та погоджуються директором
родовий відо́мості, що узгоджується на зборах та погоджується директором; відо́мостей, що узгоджуються на зборах та погоджуються директором
давальний відо́мості, що узгоджується на зборах та погоджується директором; відо́мостям, що узгоджуються на зборах та погоджуються директором
знахідний відо́мість, що узгоджується на зборах та погоджується директором; відо́мості, що узгоджуються на зборах та погоджуються директором
орудний відо́містю, що узгоджується на зборах та погоджується директором; відо́мостями, що узгоджуються на зборах та погоджуються директором
місцевий на/у відо́мості, що узгоджується на зборах та погоджується директором; на/у відо́мостях, що узгоджуються на зборах та погоджуються директором
кличний відо́мосте*, що узгоджується на зборах та погоджується директором; відо́мості*, що узгоджуються на зборах та погоджуються директором

дуге
Повідомлень: 25
З нами з: 10 листопада 2010, 15:49
Звідки: Львів

Повідомлення дуге » 03 вересня 2012, 10:03

Дуже вдячний за відповідь .
Я думав можливо українською є рівноцінні слова ,
а виявилось лаконічно все виражається одним словом , та й
одна форма для всіх відмінків .

Дякую.


Повернутись до “Українська мова”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 38 гостей